Materace

     W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę materacy Polskich producentów takich jak Janpol oraz Materace Dla Ciebie. Produkty te łączą w sobie wysoką jakość, staranność wykonania i wysoki komfort użytkowania. Ogromna oferta daje nam możliwość dobrania idealnego materaca dla każdego klienta. Firma Janpol posiada ponad 25-letnie doświadczenie co gwarantuje nam odpowiednie materiały i jakość wykonanych produktów, nastomiast firma Materace Dla Ciebie wyróżnia się innowacyjnością oraz wysoką jakością produktów. Znajdą u nas państwo materace piankowe, lateksowe, kieszeniowe, materace piankowe, nawierzchniowe, materac do łóżeczka dla niemowlaka i inne.

     Materace piankowe różnią się właściwościami w zależności od rodzaju zastosowanych pianek. Materac piankowy bez problemu można stosować w stelażach podnoszonych oraz regulowanych. Wykonane są z pianki poliuretanowej, z pianki termoplastycznej (materac termoelastyczny) lub z pianki wysokoelastycznej. Każda z tych pianek różni się swoimi właściwościami dlatego wyboru należy dokonać na podstawie własnych preferencji. Występują również modele typowo rehabilitacyjne. Materac piankowy idealnie nadaje się dla dzieci w każdym wieku.

     Materace kieszeniowe to nowoczesne materace sprężynowe. Charakteryzują się zróżnicowaną budową. Przy ich budowie są wykorzystywane wszystkie rodzaje pianek oraz lateks. Dostępne są również materace do łóżeczka dla dziecka – wówczas materace te nie mogą być z podziałem stref twardości. Występuje również materac kokosowy z wkładem sprężynowym.

     Materace lateksowe wyróżnia wysoka elastyczność i bardzo dobra cyrkulacja powietrza. Maja właściwości przeciwgrzybiczne i antyalergiczne. Materac lateksowy to najczęściej materac ortopedyczny i rehabilitacyjny ze względu na to, że przede wszystkim dobrze dopasowuje się do ciała i nie odkształca się trwale.

     Materac nawierzchniowy - służy jako wierzchnia warstwa na np.na wersalkę. Jest to materac, który bez problemu może być składany i rozkładany. Idealnie niweluje nierówności i poprawia komfort spania. Może być wykonany również z lateksu – jest on przede wszystkim przeznaczony dla alergików. Materac nawierzchniowy to najlepsze i najtańsze rozwiązanie jeżeli nie mamy możliwości posiadania klasycznego łóżka.

     Materac kokosowy to najczęściej materac ortopedyczny kieszeniowy lub lateksowy, w którym wykorzystano włókna kokosowe zapewniające odpowiednią twardość materaca. Przeznaczony jest głównie dla osób z dużymi problemami kręgosłupa.

     Posiadamy również stelaże w różnych rozmiarach wykonanych z drzewa brzozowego , posiadające regulacje twardości w części środkowej oraz elektrycznie regulowane w wielu płaszczyznach. Dostępne są również materace ze stelażem oraz akcesoria sypialniane wysokiej jakości takie jak poduszki (zwykłe oraz profilowane), kołdry, ochraniacze na materac oraz wkłady zabezpieczające materac od spodu.

Strony producenta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producentów:

Carpet Zone

PHU MARTEX

ul.Chęcińska 14A ,
25-020 Kielce,
woj. świętokrzyskie
(nad Media Expert, I piętro)

Kontakt/Mapa

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 900 - 1800,
Sb: 900 - 1400