Wykładziny

               Nasz sklep oferuje wykładziny podłogowe – dywanowe oraz PCV. Wykładzina podłogowa każdego rodzaju może być stosowana na podłoże (np. wylewka betonowa, zużyte panele itd.) bez specjalnego przygotowania lub według własnych upodobań. Do wykładzin dywanowych polecamy zastosowanie pianomatu. Możliwe są u nas usługi kompleksowe – czyli zakup wykładziny oraz jej ułożenie. Oferujemy też przygotowanie wykładziny na schody – czyli jej docięcie oraz obszycie. Możliwe jest również docięcie wykładziny na wymiar. Dostępne są także wycieraczki – od najprostszych domowych po typowe do użyteczności publicznej na wszystkie pory roku – dostępne są wycieraczki docinane na metry oraz sztuki w różnych rozmiarach.  

Wykładziny dywanowe

W naszej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe o szerokiej gamie kolorów z przeznaczeniem jako domowe, obiektowe, przemysłowe, hotelowe, do biura i do mieszkań. Podłogi zaaranżowane za pomocą wykładzin wyglądają przytulnie i nowocześnie. Szeroki wybór pozwala wybrać optymalny produkt dla każdego. Wykładziny podłogowe przystosowane są do systemu ogrzewania podłogowego. Pod wykładziny dywanowe polecamy zastosować pianomat, który przede wszystkim ociepla i zapewnia izolację akustyczną, niweluje nierówności podłoża oraz wydłuża żywotność wykładziny. Możliwe jest również zamówienie wykładziny na schody – docięcie stopni na wymiar oraz ich obszycie. Wykładzina dywanowa idealnie nadaje się do sypialni, do domu oraz do pokoju dziecięcego.

Wykładziny PCV

Dostępna jest u nas również elastyczna, antypoślizgowa wykładzina PCV o różnych grubościach i różnorodnych wzorach. Wykładzina podłogowa PCV tzw. gumoleum idealnie nadaję się do kuchni, do łazienki, również do garaży i warsztatów jako wykładzina przemysłowa. Dostępna jest też kolekcja obiektowa z przeznaczeniem do pomieszczeń użyteczności publicznej, np. jako wykładzina biurowa. Wykładzina PCV cechuje się przede wszystkim łatwością w utrzymaniu oraz wytrzymałością.

Wycieraczki

Posiadamy szeroki wybór wycieraczek m.in.: - przed drzwi wejściowe w bloku oraz jako wycieraczka zewnętrzna pod drzwi wejściowe w domu, - do obuwia wewnątrz mieszknia - ozdobne i kokosowe - na metry do użyteczności publicznej.

Zamówienia realizowane są w systemie kuponowym z bardzo szybkim czasem realizacji. Wybieramy rodzaj wykładziny oraz dostępna szerokość w której jest oferowana i jest ona docinana na metry – lub określony wymiar. Wykładzina dywanowa jest dostępna również do zamówienia w płytkach. Dostępna jest również u nas sztuczna trawa – do zastosowania np. na taras.

Carpet Zone

PHU MARTEX

ul.Chęcińska 14A ,
25-020 Kielce,
woj. świętokrzyskie
(nad Media Expert, I piętro)

Kontakt/Mapa

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 900 - 1800,
Sb: 900 - 1400