O firmie

Nasza firma działa w branży wnętrzarskiej od 1991 roku. Od tamtego czasu stale powiększamy naszą ofertę, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na naszą rodzimą produkcje, więc posiadamy bardzo bogata ofertę polskich produktów, ale również i tych importowanych.

Specjalizujemy się w sprzedaży dywanów, wykładzin dywanowych oraz PCV, chodników i wszelakich akcesoriów typu: dywaniki łazienkowe, wycieraczka, sympatex itp.

Posiadamy największy wybór dywanów oraz wykładzin dywanowych w Kielcach. Oferujemy dywany wykonane z surowców naturalnych takich jak wełna, jedwab i bawełna oraz z syntetycznych: poliester, akryl, poliamid, wiskoza. Dostępne są wzory tradycyjne, nowoczesne, dziecięce, loftowe oraz orientalne. Można też u nas zakupić dywany typu shaggy, fryz i sznurkowe.
Jeżeli chodzi o wykładziny dywanowe posiadamy bardzo duży wybór dostępnych wzorów – około 2 tys. dostępnych w systemie kuponowym z bardzo szybkim czasem realizacji. Dostępne są wykładziny dywanowe do domów i mieszkań oraz wykładziny obiektowe z przeznaczeniem do użyteczności publicznej.

Wykładziny PCV – do zastosowania domowego oraz w obiektach publicznych, posiadamy duży wybór wzorników wykładzin o różnych szerokościach i grubościach.
Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty świadczące o odporności na ścieranie, klasie palności, zabezpieczenia przeciw bakteriom i roztoczom.
Ostatnimi laty poszerzyliśmy także naszą ofertę o meble, łóżka, materace oraz wypoczynki.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy Mebin, która posiada w swojej ofercie dużą różnorodność kolekcji oraz elementów, dzięki którym możemy umeblować każdy kąt.

Dostępne są u nas łóżka drewniane i tapicerowane w różnych konfiguracjach tkaninowych oraz z możliwością doposażenia o pojemnik na pościel.

Posiadamy również bardzo bogatą ofertę materacy, dostępnych od ręki. Jesteśmy bezpośrednim salonem firmowym firm Materace Dla Ciebie oraz Janpol. Oferujemy materace każdego rodzaju kieszeniowe, lateksowe, piankowe i posłaniowe – rehabilitacyjne i ortopedyczne.

W naszej ofercie znajdują się również meble wypoczynkowe znanej firmy Bizzarto Collezione. Są to wysokiej klasy produkty o ponadczasowym designie, na naszej ekspozycji znajdują się praktycznie wszystkie modele tej marki. Dostępne są u nas także meble firmy Feniks.

Na słoneczne dni mamy również dla państwa do zaoferownia rolety ( dzień i noc), plisy oraz moskitiery.

Carpet Zone

PHU MARTEX

ul.Chęcińska 14A ,
25-020 Kielce,
woj. świętokrzyskie
(nad Media Expert, I piętro)

Kontakt/Mapa

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 900 - 1800,
Sb: 900 - 1400