Chodniki

   W naszym sklepie dostępne chodniki dywanowe m.in. syntetyczne, podgumowane, ekskluzywne – wełniane (firm agnella oraz dywilan) oraz nowoczesne - shaggy. Istnieje możliwość dobrania każdego rodzaju chodnika do konkretnego dywanu lub wybrania indywidualnego wzoru. Chodnik dywanowy można docinać na metry i obszywać u nas na miejscu od ręki.

   Chodniki dywanowe idealnie nadają się do wielu pomieszczeń. W zależności od użytkowania dostępne są chodniki do kuchni, do przedpokoju, pokojowe, do sypialni oraz specjalnie docięte również jako dywaniki na schody.
Jeżeli potrzebujemy dodatkowej izolacji to dobra propozycją jest chodnik dywanowy podgumowany. Wówczas nie dochodzi do przemoczenia i ryzyka np. zniszczenia parkietu. Dostępny jest także chodnik dywanowy sznurkowy na metry.

   Dostępne są również wysokiej jakości dywaniki łazienkowe – bawełniane, gumowe, akrylowe oraz syntetyczne. Można też kupić gotowy komplet dywaników łazienkowych: 3 częściowe, 2 częściowe oraz 1 częściowe. Występują również dywaniki do łazienki z włosem shaggy. Praktycznie wszystkie oferowane przez nas dywaniki łazienkowe można stosować na ogrzewanie podłogowe. Posiadamy w ofercie również gumowe maty łazienkowe czyli sympatex. Preferujemy nasz rodzimy rynek dlatego każdy dywanik łazienkowy dostępny w naszym sklepie jest produkowany w Polsce.

 

Dywanik łazienkowy może występować we wszystkich popularnych kolorach: szary, beż, brąz, bordo,czerwony, zielony, niebieski, fiolet, turkus, biały itd.

Carpet Zone

PHU MARTEX

ul.Chęcińska 14A ,
25-020 Kielce,
woj. świętokrzyskie
(nad Media Expert, I piętro)

Kontakt/Mapa

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 900 - 1800,
Sb: 900 - 1400